Povedali o mne

Adela Psotová

O Janke a jej štúdiu ART of TOUCH som sa dozvedela  cez FB. Zaujalo ma to čomu sa venuje a odvtedy ku nej chodím na cvičenia SM systém a meditácie.

Prišla som ku nej pretože ma už dlho trápili bolesti chrbtice hlavne kríže a bedrového kĺbu. Aj psychicky som bola na tom  veľmi zle po rozpadnutom sedem ročnom vzťahu. 

Pri prvej návšteve mi jasne vysvetlila v čom je problém a čo by bolo treba urobiť.Oslovilo ma to, rozumela som jej a chcela som to vyskúšať.

Masáž mi urobila dobre, cítila som  bloky, ktoré sama ťažko uvoľňujem.

Všetko čo som sa u Jany naučila sa snažím cvičiť pravidelne, každý deň. Cítim, že mi cvičenie pomáha zbaviť sa bolesti chrbta.

Psychicky som na tom lepšie a pomáha mi to aj fyzicky  Ešte stále cítim , že telo nedržím úplne správne, ale Jana ma naučila ako na tom pracovať.

Podľa mojej skúsenosti odporúčam  navštíviť Janu a začať so sebou niečo robiť. Moja rada pre všetkým, čo majú podobné problémy ako ja -  Lieky  vám na to nepomôžu, ale cvičenie áno.

 

 

 

Áno, chcem začať cvičiť

Vaše osobné údaje budú spracované len u nás a použité len pre komunikáciu ohľadne objednávok služieb a tovaru.

Referencie

Povedali o mne

Juraj Kučera Kamarát, ktorý mal podobný problém ako ja mi povedal že chodí na masáže a cvičenia a veľmi si  polepšil.  V tom čase  ma veľmi bolel chrbát (hlavne krize). Mal som tiež  bolesti v pravej časti brucha..  Masáž bola fantastická. Takúto masáž  som v živote...
Celý článok

Povedali o mne

  Jozef Kobela O Jane Bernáth som sa dozvedel od mojej lekárky MUDr Vomastovej  z neurológie v Trnavskej nemocnici. Poslala ma k nej na cvičenie. Mal som veľké bolesti chrbta, hlavne medzi lopatkami a ľavou rukou som ťažko pohyboval.  Bol som po úraze a operácií.. Mal som tiež...
Celý článok

Povedali o mne

Adela Psotová O Janke a jej štúdiu ART of TOUCH som sa dozvedela  cez FB. Zaujalo ma to čomu sa venuje a odvtedy ku nej chodím na cvičenia SM systém a meditácie. Prišla som ku nej pretože ma už dlho trápili bolesti chrbtice hlavne kríže a bedrového kĺbu. Aj psychicky som bola na tom ...
Celý článok

Zdravé cvičenie

Pekárska 23
Trnava
91701
0940818512
Jana Bernath
Vytvorené službou Webnode