Spinal Touch

šetrná dotyková terapia. Pôsobí na telo ako na celok v mnohých úrovniach zároveň , fyzickej, biochemickej, emocionálnej, energetickej. Radí sa preto medzi široko spektrálne metódy - holistické.  Pomáha aktivovať a maximálne využívať vlastné regeneračné a samoliečebné schopnosti organizmu pre dosiahnutie vnútornej rovnováhy. Používa sa  pri bolestiach chbtice, svalov a pri psychosomatických poruchách. Predovšetkým je zameraná na oblasť chrbtice a správne držania tela, ktoré je prvým predpokladom správneho fungovania všetkých orgánom. 

Pozostáva z premerania a zistenia odchylky ťažiskového bodu tela , samotného ošetrenia na masážnom lôžku, krátkeho odpočinku a konečného premerania.Ťažiskový bod sa jemnými dotykmi dostane do optimálnej polohy a Váš postoj je odlišný hneď pri druhom meraní. Stojíte vzpriamene a nasledujúce dva dni si telo zvyká na novú pozíciu. 
Ihneď po ošetrení dochádza k okamžitému uvoľneniu napätia chrbtice a jej okolia a výrazne sa zlepší aj funkcia vnútornych orgánov, predovšetkým tráviaceho a vylučovacieho systému. Metóda pomáha pri skolióze, lordóze a kyfóze chrbtice, stuhlosti a bolesti chrbtice, bolesti kĺbov, bolesti chrbtového svalstva, stuhlosti stavcov, ramien a krku, tŕpnutí  končatín, artritíde, strese, migrénach, stavoch úzkosti, hučaní v ušiach, únavovom syndróme, poruchách rovnováhy, problémoch v tehotenstve, poruchách videnia, roztrúsenej skleróze, astme, problémoch s vyprázdňovaním

Výrazne pôsobí na celý nervový systém a celkovo na psychický stav, ktorý veľmi úzko súvisí s naším postojom a držaním tela.
Navodzuje pocity spokojnosti a bezpečia. Pred ošetrením vás jemne uvoľním- natiahnem v autotrakčnom lehátku, takto je vaše telo lepšie pripravené na nový vzpriamený postoj po Spinal Touch. 

Ošetrenie je veľmi jemné a bezbolestné. Trvá asi 40 minút. Cena je 16,00 eur

 

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

Referencie

V tejto rubrike nie sú žiadne články.