Masáž ART of TOUCH - Masáž pre Vás

Mnoho masérov a masériek má vo svojej ponuke masáže s rozičnými názvami a cenami a verím Vám, ak si v nich neviete vybrať. V mojej ponuke dostávate to najlepšie zo mňa - individuálny prístup a masáž  pripravenú presne pre Vás.

Po viac ako 24 rokoch práce ako masérka a terapeutka som si vytvorila  osobitý štýl masírovania. Moja masáž je unikátna kombinácia toho najlepšieho z rôznych masážnych techník a iných terapií, ktoré som študovala a mojej intuície. V stave dokonalého uvoľnenia tela a mysle bude masáž pre Vás výnimočným zážitkom s liečivým účinkom.

Počas nej zlepším a zharmonizujem tok energií terapiou Reiki . Uvoľním bolesť a napätie. Teda presne to čo od dobrej masáže pravdepodobne očakávate.

Používam Bio kokosový olej najlepšej kvality, doplnený aromaterapiou / doTERRA / - to najlepšie pre Vás.

Masáž u mňa trvá presne toľko koľko je potrebné. Minimálne však 60 minút. Obvykle je doplnená ďalšou terapiou ako je očistná sauna, autotrakčné lehátko, svetelná terapia Bioptron, osobné či výživové poradenstvo. V zimnom období pri masáži dostanete bylinkový čaj a pri 90 minútovej aj prehrievajúci bylinný  kúpeľ chodidiel . V lete vám ponúknej filtrovanú vodu a aj počas letných horúčav príjemnú teplotu / 23-25  st./ v celom priestore masážneho štúdia ,a to bez použitia klimatizácie, s ktorou môžu byť  často niektoré pohybové problémy  spojené. 

Máte moju 100% -nú pozornosť počas ošetrenia a plnú podporu pri ceste k zmene životného štýlu.

Cena masáže podľa dĺžky trvania 60 - 90 minút  je 29,00 - 42,00 eur /25,00 - 36,00 eur pre členov klubu Zdraví a Šťastní/

                                                    

 
 

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

Referencie

V tejto rubrike nie sú žiadne články.