Cvičenie

je vždy zaradené až po harmonizácii a celkovom uvoľnení tela a psychiky. Pripravím ho vždy podľa Vašich potrieb. Druhý rok cvičíme hlavne SM systém. Je to  pre Vás aktívne cvičenie s mojou asistenciou.Séria jednoduchých cvikov zapája svalové skupiny harmonicky, pôsobí vyvážene, strieda uvoľnenie a napätie, naťahuje a posiľňuje rovnomerne pravú, ľavú, prednú a zadnú stranu tela. Zlepšuje dýchanie a naučí Vás uvoľniť sa. 

Na záver cvičenia sa ponoríte do hlbokej relaxácie.

 

Pri dobrom počasí cvičíme vonku v malých skupinách aj individuálne. Toto cvičenie je zamerané na zlepšenie Vašej kondície.Naučíte sa zhlboka dýchaťa tiež uvoľnene chodiť a behať. Je veľmi motivačné, formuje pevnú vôľu a sebadisciplínu. Budete výrazne posúvať svoje hranice. Pri cvičení sa cítite šťastne a ešte po jeho skončení aj krajšie a mladšie :)

Hodina individuálneho cvičenia stojí 16,50 eur /14,00 pre členov klubu Zdraví a Šťastní/

Kurzy 5 TIBEŤANOV : Špeciálny cvičebný program pochádza z Tibetu, podporuje zdravie, uvoľňuje priechod energií, otvára čakry, aktivuje všetky žľazy s vnútorným vylučovaním a tým podporuje zdravie, vitalitu na všetkých úrovniach a výrazne spomaľuje proces starnutia.Tajomstvo dlhovekosti a pevného zdravia tibetských lámov môžte počas 5 stretnutí / raz týždenne/ môžte spoznať aj vy. Okrem toho budeme robiť príjemné relaxačné vizualizácie, ľahké meditácie. Naučíte sa koncentrovať, spoznať vlastné vnútro. Vnesiete novú, úžasnú energiu do svojho života, zlepšíte vzťahy, fyzické a duševné zdravie.

 

 

 

 

 

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

Referencie

V tejto rubrike nie sú žiadne články.