Aromaterapia doTERRA

Liečivá sila esenciálnych olejov v najvyššej terapeutickej kvalite ! Ponúkam konzultácie a návrh riešenia potiaží prirodzenou a voňavou cestou s využitím esenciálnych olejov a  čistých produktov s esenciálnymi olejmi.

 K najznámejším olejom, ktorý by nemal chýbať vo vašej voňavej lekárničke patrí určite LEVANDUĽA, jej aróma je utišujúca a regenerujúca, hlavné liečebné látky, pre ktoré sa využíva v aromaterapii sú linalol, a-reptineol, linalit acetát, b-ocimén. 

Pomáha  hlavne pri uvoľňovaní svalového napätia, upokojuje nervy, pomáha zaspať,ukľudňuje podráždenú pokožku, zmierňuje pocit  psychického napätia, úzkosti a,strachu. Použiť ju možno aj do rezných či iných rán, rýchlo sa uzatvoria, nekrvácajú a nevytvoria sa nepekné jazvy. Nahraďte vaše bežne užívané lieky levanduľou a budete príjemne prekvapení jej citlivým, ale okamžitým účinkom.

Esenciálny olej z levandule doTERRA je možné použiť aj do osviežujúcich limonád, alebo pečenia. 

Príďte sa poradiť o použití olejov na vaše potiaže.

CITRUSOVÉ ESENCIÁLNE OLEJE!
Sú známe svojimi pozitívnymi účinkami pri čistení, trávení, dezinfekcii, odstraňovaní ťažkých kovov a podobne. Moderný výskum a vyše 200 štúdii potvrdzuje, že obsah limonénov v citrusoch vykazuje protirakovinové účinky. Pitie vody s pridaním 1-2 kvapkiek citrusového esenciálneho oleja Vás okrem iného zbaví oxidačného stresu a toxických látok v tele, osvieži a upraví kvalitu vody aby bola lepšie využiteľná .

https://www.mydoterra.com/janabernath/#/
 

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera:

Referencie

V tejto rubrike nie sú žiadne články.